Види скління балконів

Види скління балконів

Звичайний відкритий балкон в будинку або квартирі в нашому кліматі  з великою кількістю промислових підприємств та заводів – майже марно використаний простір. Балкон відкритий усім вітрам, які несуть пил та сміття, снігу та дощу.

Скління радикально змінює ситуацію і в результаті:

 • простір балкона обгороджений від бруду та опадів, на балконі можна розмістити меблі і зберігати речі;
 • скління навіть в найпростішому варіанті захищає від вуличного шуму;
 • на заскленому балконі створюється сприятливий мікроклімат, де можна вирощувати рослини, облаштувати кабінет або використовувати його як холодильник взимку;
 • скління підвищує безпеку квартири, створюючи для зловмисників додаткову перешкоду.
Види скління балконів

Які бувають види скління?

Холодне скління

Скління навіть із звичайного одиночного скла робить балкон тепліше. Завдяки тому, що з внутрішніх приміщень тепло через стіни і вікна просочується на балкон, температура на ньому завжди буде на кілька градусів вище, ніж на вулиці.

Переваги холодного скління:

 • навіть в найпростішому варіанті балкон огороджений від вітру, шуму та вуличного пилу;
 • проста і легка конструкція: можна без побоювання використовувати на балконах старих будівель і в тих випадках, коли огородження балкона не розраховане на значущі додаткові навантаження;
 • великий вибір різних варіантів скління, в тому числі з винесенням, що дозволяє розширити простір балкона;
 • невисока вартість.
Види скління балконів 1

Тепле скління

Але якщо ви хочете, щоб на балконі або лоджії було по-справжньому тепло в будь-який час року, скління повинно бути теплим: таким же, як у вікнах – з впровадженням щонайменше подвійного скла або з використанням профільних систем із пластику з теплопакетом (одно- або двокамерним). Сучасний розвиток технології виробництва, дозволяє зробити пластикові балкони герметичними і теплими, крім того, металопластикові балкони дають високий рівень шумоізоляції. Таке якісне скління ви отримаєте, якщо звернетесь на сторінку https://goodwin.ua/products/osteklenie-balkona/

Переваги теплого скління:

 • високий рівень тепло- і шумозахисту;
 • можливість використовувати простір балкона цілий рік без обмежень;
 • збільшення умовно-житлової площі квартири
Види скління балконів 2

Тонування скла

Надати додатковий комфорт склінню балконів можна, якщо здійснити тонування скла. Можна знайти цілий ряд причин, які говорять про користь його застосування. Тоновані вікна не пропускають всередину приміщення зайве тепло, захищають від вигорання всі елементи інтер’єру, не дають «згоріти» рослинності. У теплу пору року тонування навіть допомагає знизити витрату фінансових коштів, пов’язаних з охолодженням повітряного простору всередині приміщення.  

Види скління балконів 3

При цьому вид з вікна не втратить своєї чіткості. Пом’якшене сонячне світло сприяє більш комфортному перегляду телевізійних програм та читання книг, підвищує працездатність в офісі. Завдяки тонованим вікнам в приміщенні не буде спостерігатися різких перепадів температури, здатних викликати неприємні відчуття у знаходяться в ньому людей.

Ефект дзеркальності, присутній на тонованих вікнах, є ще одним позитивною причиною застосування тонування. В даному випадку мова йде про усунення можливості переглядати приміщення зовні, при цьому зсередини видимість залишається прекрасною.

Але тонування значно знижує яскравість сонячного випромінювання, в кімнаті буде завжди трохи сутинично, тому треба наперед добре поміркувати, чи дійсно взимку ви схочете мати такий ефект.

Відмінні металопластикові балкони виготовляють в компанії goodwin.uа. Звертайтеся!

admin

Добавить комментарий