Чим привабливий сервіс «КЛТ КРЕДИТ»?

кредит на недвижимостьОнлайн-платформа «КЛТ КРЕДИТ» спеціалізується на видачі миттєвих мікропозик через Інтернет-мережу. Гроші переказуються на карту любого банку України, якою клієнт вже користується в повсякденному житті. Від сотень аналогічних МФО, що ведуть свою діяльність на українському ринку, «КЛТ КРЕДИТ» вигідно відрізняється багатьма факторами, хоча б своєю популярністю серед позичальників — понад 100 000 поданих заявок.

Вперше звертаєшся? Отримай знижку в розмірі півціни!

Стати клієнтом компанії варто як мінімум заради отримання 50-відсоткової знижки на першу позику. Коли ще випаде чудова нагода взяти кредит на карту онлайн в Україні всього лише під 0,8% на день? Тоді як більшість українських МФО зажадає 2–3% щоденної комісії! Цікаво, що і при другому зверненні на сайт https://kltcredit.ua/ua/ також діє знижка на мікропозику — 25%.

Початково доступна сума — 2500 грн. Із кожною успішною виплатою боргу кредитний ліміт буде зростати в середньому на 1 тисячу гривень. Постійні клієнти отримують змогу брати до 10 000 гривень терміном на 65 днів.

ТОП-5 причин для звернення

Регулярні користувачі послуг компанії виокремлюють серед загального списку наступні переваги:

  1. Висока швидкість розгляду заявки та переказу коштів, цілодобове приймання запитів. Середній час виконання заявки клієнта складає 15 хвилин. І навіть якщо позичальникові не хочеться чекати наступного дня для подання заявки, він може зробити це в будь-який час доби, наприклад, вночі.
  2. Вся процедура відбувається у віддаленому форматі. Для отримання послуги кредитування не потрібно полишати меж своєї домівки, навідуватися в офіси та висиджувати черги.
  3. Можливість продовжити термін кредитування при потребі. Єдиною умовою буде виплата відсотків, що вже нараховані за основний період користування позикою.
  4. Відсутність прихованих платежів і плати за оформлення угоди. Онлайн-калькулятор відразу демонструє фінальну суму до оплати, точну до копійки.
  5. Надійність передачі та зберігання конфіденційних даних. За весь час роботи компанії не надійшло ні однієї такої скарги, що пояснюється використанням технологій посиленого захисту даних.

Вигідні відсоткові ставки, безліч акцій і спеціальних програм для економії ваших грошей, оперативність у виконанні заявок – все це доступно практично кожному. При необхідності у фінансовій допомозі звертайтеся в «КЛТ КРЕДИТ» – тут Ви завжди можете розраховувати на якісне обслуговування, уважне ставлення до проблем і миттєвий переказ грошей для реалізації своїх цілей. Бережіть час і гроші – оформляйте мікропозики в компанії з комфортними умовами кредитування.

* На правах реклами

admin

Добавить комментарий